Meer foto's

Familiecamping La Pinède en Provence

Camping La Pinède en Provence in Mondragon is een groene familiecamping met zwembad in Zuid-Frankrijk op de grens van de Vaucluse, de Ardèche, de Gard en de Drôme. Ontdek de mooie Provence-Alpes-Côte d’Azur met de camping als startpunt voor vele sportieve en culturele activiteiten. De prima kampeerplaatsen op La Pinède en Provence zijn tussen de 80 en 120 m² en voorzien van voldoende schaduw gelegen op een terras. U kunt ook mobilhomes en ingerichte tenten huren. Ook is de camping toegankelijke voor campers. In de campingwinkel kunt u terecht voor brood, wijnen uit de Rhône en ansichtkaarten met postzegels. Dagelijks wordt er een animatieprogramma gevolgd met sportieve toernooien, lottospelletjes, themadiners en gezellige dansavonden. Lekker plonzen kan in het mooie zwembad met waterglijbaan.

Authentieke dorpjes in de Provence

De rivier de Ardèche ligt op minder dan 14 kilometer van camping La Pinède en Provence waar u kunt kanoën en kajakken. Het Provençaalse dorpje Mondragon neemt u mee naar de Middeleeuwen, zeker een bezoekje waar! Cultuurliefhebbers gaan naar de vele musea die de omgeving rijk is. Zoals het archeologisch museum Vaison la Romaine of het lavendelmuseum. Montélimar ligt op een paar kilometer van de camping en de ideale plek om de heerlijke noga te proeven.

Overige information van deze accommodatie

Camping La Pinède en Provence wordt aangeboden via onze partner MyCamping.com. Je kunt direct online boeken via de lijst van accommodaties hieronder.


Tarieven

Bekijk de vorige prijskolom
Bekijk de volgende prijskolom
Omschrijving Laagseizoen Peak season Stay
Kampeerplaats : 2 pers., 1 voertuig, 1 tent / caravan / Camper 19,- 26,- Per nacht
Forfait cycliste / motard 17,- 22,- Per nacht
Kampeerplaats : 1 pers., 1 voertuig, 1 tent / caravan / Camper 15,- 20,- Per nacht
Forfait cycliste / motard € 13,50 18,- Per nacht
Starcaravan OLIVIER PLUS 310,- 753,- Per nacht
SAUGE PLUS 495,- 1255,- Per nacht
ANETH PLUS 355,- 1006,- Per nacht
ORIGAN PLUS 445,- 1090,- Per nacht
ORIGAN 529,- 1050,- Per week
ANETH 435,- 920,- Per week
OLIVIER 333,- 680,- Per week
LAVANDE PLUS 665,- 1298,- Per week
BASILIC 215,- 285,- Per week
Premium houten en canvas lodge 680,- 1050,- Per week
  • Huuraccommodaties: o.b.v. 6 personen vanaf € 289,00 tot € 639,00.
  • Kampeerplaatsen: o.b.v. 2 personen met voertuig en tent.
Camping La Pinède en Provence
Frankrijk Provence-Alpes-Côte d'Azur Mondragon

La Maresque, 84430 Mondragon

Engels, Frans, Italiaans
maart - half november

Laat een beoordeling achter

Door het delen van je review ga je akkoord met onze Richtlijnen en Gebruiksvoorwaarden.

Blurred map of Europe