Alle foto's

Village Vacances La Fontaine d’Annibal: kleine camping in de Drôme

Midden in het Regionaal Natuurpark Baronnies Provençales ligt Village Vacances La Fontaine d’Annibal. Deze kleine familiecamping in de Drôme combineert rust, natuur en comfort op een prachtige locatie tussen de bergen, vlak bij de Mont Ventoux. Met een zwembad, restaurant en speeltuin is dit een fijne plek voor gezinnen en rustzoekers in Zuid-Frankrijk.

Kleinschalig genieten met zwembad en terras

De camping biedt alle basisvoorzieningen die je nodig hebt voor een ontspannen verblijf. Er is een zwembad, een bar met terras en een restaurant waar je kunt genieten van een maaltijd of een drankje. Voor kinderen is er een speeltuin, terwijl de aanwezigheid van een riviertje bij de ingang voor extra charme zorgt. Doordat er weinig animatie wordt georganiseerd, blijft de sfeer rustig en gemoedelijk.

Ontdek Buis-les-Baronnies en de natuur van de Drôme

Op slechts een kilometer van de camping ligt Buis-les-Baronnies, een sfeervol dorp met restaurants, Provençaalse markten en gezellige festiviteiten. De omgeving nodigt uit tot wandelingen door wijngaarden en bezoeken aan charmante dorpjes. Voor de actieve vakantieganger zijn er volop mogelijkheden: klimmen, mountainbiken, paardrijden of canyoning in de Gorges d’Arnayon. En natuurlijk mag een tocht naar de imposante Mont Ventoux niet ontbreken.

Overige information van deze accommodatie

Waar boek jij Village Vacances La Fontaine d’Annibal? Vergelijk hier de aanbieders voor de beste prijs:

Bekijk de vorige prijskolom
Bekijk de volgende prijskolom
Accommodaties Laagseizoen Middenseizoen Hoogseizoen Verblijf
Kampeerplaats € 22,- € 22,- € 29,- Per nacht
Safari Lodge 30 m² € 588,- € 588,- € 804,- Per week
Stacaravan 3 kamers (48 m²) € 847,- € 847,- € 1.134,- Per week
Stacaravan 2 kamers (35-38 m²) € 728,- € 728,- € 1.017,- Per week
2-kamer appartement 48m² (6p) € 99,- € 99,- € 128,- Per nacht
Appartement € 693,- € 693,- € 896,- Per week
Bungalow € 111,- € 111,- € 148,- Per nacht
Bungalow € 95,- € 95,- € 132,- Per nacht
Bungalow toilé € 497,- € 497,- € 610,- Per week
Appartement € 46,- € 46,- € 78,- Per nacht
4-persoonskamer met volpension (22m²) € 46,- € 46,- € 78,- Per nacht
Slaapkamer met 3 bedden (19m²) € 46,- € 46,- € 98,- Per nacht
Village Vacances La Fontaine d’Annibal
Frankrijk Auvergne-Rhône-Alpes Buis-les-Baronnies
Quai de l'Ouvèze, 26170 Buis-les-Baronnies
Engels, Frans
eind maart - begin oktober

Laat een beoordeling achter

Door het delen van je review ga je akkoord met onze algemene voorwaarden.

Blurred map of Europe