Camping Les Adillons: kleine camping aan een meer in de natuur van Deux-Sèvres
Aan de rand van een rustig natuurgebied, vlak bij het stadje Thouars, ligt Camping Les Adillons. Een kleine camping met 24 kampeerplaatsen en 10 houten chalets, direct aan een meer met zandstrand. Hier kom je voor stilte, ruimte en de geur van gras en water in de ochtend. Ideaal voor rustzoekers, gezinnen en fietsers die houden van het buitenleven.
Kamperen aan het water met alle ruimte
De camping ligt aan een rustig meertje met een klein strandje en speeltoestellen voor kinderen. De kampeerplaatsen zijn ruim opgezet, verspreid over een groen terrein waar je altijd wel een plekje vindt in de zon of schaduw. Ook zijn er tien houten chalets te huur, comfortabel ingericht en met uitzicht op het water. Bij het meer vind je picknickvelden en een eenvoudige fitnesstuin voor wie graag in beweging blijft. In juli en augustus is er een bar en snackbar open en worden er af en toe kleinschalige activiteiten georganiseerd voor jong en oud. De sfeer is ontspannen, vriendelijk en dorps.
Fietsen en ontdekken in de Thouet-vallei
Camping Les Adillons ligt midden in de Thouet-vallei, omgeven door wijngaarden en kleine dorpjes. Vanuit de camping fiets je zo de “Thouet à vélo” op, een rustige route langs het water. Ook de bekende langeafstandsfietsroute Vélo Francette loopt hier vlak langs. Deze voert van Normandië naar de Atlantische kust en doorkruist ruim 30 kilometer van de regio rondom Thouars. Zin in een uitje met de kinderen? Op twintig minuten rijden ligt het familiepretpark Le Parc de la Vallée. En wie echt groots wil uitpakken, rijdt een uurtje naar het spectaculaire Puy du Fou – een themapark vol riddershows en geschiedenis in beweging.
Laat een beoordeling achter