Camping Les Catalpas: kleine camping aan de rivier de Lot in de Lot-et-Garonne
Aan de oever van de Lot, tussen zonnebloemvelden en oude dorpjes, ligt Camping Les Catalpas. Een kleine en rustige camping net buiten Fumel, met ruime staanplaatsen en eenvoudige huuraccommodaties. Hier kampeer je met uitzicht op het water, duik je in het zwembad op warme dagen en geniet je van de stilte en gemoedelijkheid van Zuidwest-Frankrijk.
Kamperen aan het water met zwembad en snackbar
De camping telt 56 plekken voor tenten, caravans en campers. Daarnaast zijn er stacaravans, gîtes, chalets en bungalowtenten te huur. De sfeer is ontspannen en dorps, met een recreatieruimte en een eenvoudige snackbar waar je iets kunt eten of drinken. Eén keer per week wordt er een thema-avond georganiseerd met muziek of eten, altijd kleinschalig en gezellig. Op warme dagen zoek je verkoeling in het zwembad of in de rivier, waar je kunt pootjebaden of gewoon een boek leest aan de oever.
Ontdek Fumel en de bastidedorpjes van de streek
De camping ligt op vijf minuten rijden van Fumel, een dorp met supermarkten, een bakker en een paar eetgelegenheden. In de directe omgeving liggen talloze bastidedorpjes, elk met hun eigen charme. Wandel over de markt van Monpazier, slenter door de straatjes van Villeréal of geniet van het uitzicht in Villeneuve-sur-Lot. Deze streek is rijk aan kastelen, wijngaarden en stille weggetjes waar je eindeloos kunt fietsen of wandelen tussen heuvels en historie.
Laat een beoordeling achter